Ryzyko w ruletce

Najtrudniej oszacować ryzyko jest przy ruletce. Zależy ono od wersji, która jest dostępna w danym kasynie. Europejska posiada 2,7% edge, amerykańska zaś ponad 5%. Jest to zależne od ilości liczb, które znajdują się na stole. Ta pierwsza zawiera standardowy zestaw i 0, druga zaś 0 i 00. W sumie jest więc 37 lub 28 liczb. Aby wygrać główną nagrodę trzeba trafić, jaka liczba zostanie wylosowana. Krupier – czy komputer – rzuca kulką na obrotowym kole. Jaki wynik wypadnie zależy tylko od losu. Ale to nie jedyna możliwość zakładu w królowej gier. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną można wybrać zakłady zewnętrzne, czyli odstawić wygraną na polu czerwonym lub czarnym czy wybrać liczby parzyste lub nieparzyste. Można też wybrać kilka numerów. Pamiętaj, że w wirtualnej ruletce jest łatwiej wygrać, niż w jej stacjonarnym odpowiedniku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *