Małe ryzyko straty w blackjack

Małe ryzyko ponosi się podczas gry w blackjacka, ale wyłącznie w grze na żywo. Niektóre kasyna oferują grę z edge na poziomie 0,28. Aby w nim wygrać trzeba zdobyć 21 punktów, czyli popularne oczko. Jeśli nie osiągnie go żaden z graczy bierze się pod uwagę najbardziej zbliżoną cyfrę i to ona wygrywa. nie ma więc remisów, wygrywa albo gracz, albo krupier. Jak się liczy? Karty zgodnie z ich numerem, Walet, Dama i Król po 10 punktów, As – w zależności od potrzeb gracza 11 bądź 1.w jednej grze można użyć maksymalnie 8 talii, z 52 kartami. Swojego czasu powstały całe opracowania, jak grać w blackjacka, aby mieć przewagę nad kasynem. Niestety, zasady są tak zawiłe i wymagające matematycznych zdolności, że niewielu graczy potrafi je wykorzystać w grze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *